TiO.pl Apple reseller Dell
Potrzebujesz konsultacji specjalisty? Skontaktuj się z nami: tel.17 770 04 76 | tel. kom. 603 887 220 | e-mail: serwis@tio.pl

O nas

TiO.pl - Apple Authorised Reseller

Po osiemmnastu latach doświadczeń i dynamicznym rozwoju firmy, oferujemy obecnie kompleksową obsługę w zakresie szeroko pojętych usług informatycznych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi jaką oferujemy jest fakt, że posiadamy status Autoryzowany Sprzedawca Apple oraz Autoryzowany Partner Dell.

W zakresie sprzętu komputerowego prowadzimy salon sprzedaży w Rzeszowie w C.H. Millenium Hall, przy ul. Kopisto 1, a w nim doradztwo i sprzedaż markowych podzespołów i akcesoriów komputerowych, tabletów, smartfonów, notebooków, monitorów LCD, oprogramowania, projektorów, serwerów, urządzeń peryferyjnych oraz świadczymy wszelkie usługi serwisowe. Szerszej rzeszy odbiorców oferujemy sprzęt komputerowy w naszym sklepie internetowym www.TiO.pl.

Celem działalności firmy jest sprawna i szybka obsługa naszych klientów i zaopatrywanie ich w wysokiej jakości usługi i produkty internetowe oraz produkty branży komputerowej ściśle połączona z systemem doradztwa i pomocy technicznej.

Zależy nam nie tylko na sukcesie własnym, ale również na zadowoleniu naszych klientów i partnerów handlowych. Wierzymy, że cel ten można osiągnąć dzięki zrozumieniu i sprostaniu wzajemnym oczekiwaniom. Czynimy starania, czego wyrazem jest nieustannie wzbogacana oferta handlowa oraz podnoszony poziom świadczonych usług.Naprawiamy

iPhone

» wymiana ekranu
» wymiana przedniej szyby z warstwą dotykową
» wymiana tylnej obudowy
» wymiana zużytej baterii
» naprawa przycisku Home
» naprawa uszkodzonego mikrofonu
» naprawa portu ładowania

iPad

» wymiana rozbitej szyby
» wymiana tylnej obudowy
» wymiana zużytej baterii
» naprawa zalanych komponentów
» naprawa portu ładowania
» naprawa przycisków obudowy
» naprawa mikrofonu

iMac

» czyszczenie matrycy LCD
» wymiana pamięci RAM
» wymiana szyby ekranu
» wymiana dysku twardego
» naprawa zasilacza
» naprawa systemu Mac OS X

MacBook/MacBook Pro

» wymiana szyby ekranu
» wymiana zużytej baterii
» wymiana matrycy LCD
» naprawa zalanej klawiatury
» naprawa zalanej płyty głównej
» naprawa systemu Mac OS X

17 77 00 476

serwis@tio.pl

Serwis komputerowy, Rzeszów ul. Kopisto 1

realizacja: tiointeractive
© 2001 - 2017 tiomedia