TiO.pl Apple reseller Dell
Potrzebujesz konsultacji specjalisty? Skontaktuj się z nami: tel.17 770 04 76 | tel. kom. 603 887 220 | e-mail: serwis@tio.pl

O nas

TiO.pl - Eksperci Apple

Po dwudziestu latach doświadczeń i dynamicznym rozwoju firmy, oferujemy obecnie kompleksową obsługę w zakresie szeroko pojętych usług informatycznych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi jaką oferujemy jest fakt, że posiadamy status Autoryzowany Partner Dell oraz od 2011 do 2015 roku posiadaliśmy status Autoryzowany Sprzedawca Apple (Apple Authorised Reseller).

W zakresie sprzętu komputerowego prowadzimy salon sprzedaży w Rzeszowie w C.H. Millenium Hall, przy ul. Kopisto 1, a w nim doradztwo i sprzedaż markowych podzespołów i akcesoriów komputerowych, tabletów, smartfonów, notebooków, monitorów LCD, oprogramowania, projektorów, serwerów, urządzeń peryferyjnych oraz świadczymy wszelkie usługi serwisowe. Szerszej rzeszy odbiorców oferujemy sprzęt komputerowy w naszym sklepie internetowym www.TiO.pl.

Celem działalności firmy jest sprawna i szybka obsługa naszych klientów i zaopatrywanie ich w wysokiej jakości usługi i produkty internetowe oraz produkty branży komputerowej ściśle połączona z systemem doradztwa i pomocy technicznej.

Zależy nam nie tylko na sukcesie własnym, ale również na zadowoleniu naszych klientów i partnerów handlowych. Wierzymy, że cel ten można osiągnąć dzięki zrozumieniu i sprostaniu wzajemnym oczekiwaniom. Czynimy starania, czego wyrazem jest nieustannie wzbogacana oferta handlowa oraz podnoszony poziom świadczonych usług.Naprawiamy

iPhone

» wymiana ekranu
» wymiana przedniej szyby z warstwą dotykową
» wymiana tylnej obudowy
» wymiana zużytej baterii
» naprawa przycisku Home
» naprawa uszkodzonego mikrofonu
» naprawa portu ładowania

iPad

» wymiana rozbitej szyby
» wymiana tylnej obudowy
» wymiana zużytej baterii
» naprawa zalanych komponentów
» naprawa portu ładowania
» naprawa przycisków obudowy
» naprawa mikrofonu

iMac

» czyszczenie matrycy LCD
» wymiana pamięci RAM
» wymiana szyby ekranu
» wymiana dysku twardego
» naprawa zasilacza
» naprawa systemu Mac OS X

MacBook/MacBook Pro

» wymiana szyby ekranu
» wymiana zużytej baterii
» wymiana matrycy LCD
» naprawa zalanej klawiatury
» naprawa zalanej płyty głównej
» naprawa systemu Mac OS X

17 77 00 476

serwis@tio.pl

Serwis komputerowy, Rzeszów ul. Kopisto 1

realizacja: tiointeractive
© 2001 - 2019 tiomedia